Author: G***s
Date:
Review: very beautiful ❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Màu nâu ombre
Price: 216.000₫
Original Price: 240.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25071004822322053 |
Author: G***s
Date:
Review: very beautiful ❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: g***3
Date:
Review: very beautiful ❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: e***e
Date:
Review: This wig is fantastic , looks real . If anyone is thinking should I , don’t hesitate buy it , you won’t regret this one
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: m***a
Date:
Review: This is an exceptionally well made wig…but of course is plastic…but no one will be able to tell…is beautiful, thick, just maybe the one I received a bit darker than pictured.
Màu sắc: Màu nâu ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm